Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovní konzultant, soc. pracovník/pracovník v soc. službách, Písek

Pozice:
Pracovní konzultant, soc. pracovník/pracovník v soc. službách
Zaměstnavatel:
MESADA, z.s.
IČO:
26587955
Oblast (okres, kraj):
Písek
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
33500
Popis práce:

Požadujeme: znalost pracovněprávní legislativy, základní přehled v oblasti sociálních dávek, znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, chuť se dále vzdělávat, výhodou je splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.mesada.eu (např. Cesta ke změně III, sociální služba Osobní asistence MESADA Písek).
Náplň práce: individuální práce s účastníky projektu (osoby se zdravotním postižením), hledání práce s účastníky, komunikace se zaměstnavateli, zácvik účastníků přímo na pracovišti, udržování a zvyšování jejich dovedností v oblasti práce, vedení skupinových aktivit atd., V rámci služby osobní asistence jde o přímou péči o uživatele služby v jejich domácnosti, poskytujeme např. osobní hygienu, doprovody k lékaři, péči o domácnost uživatelů služby, přípravu a podávání stravy atd.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do problematiky, zajímavou práci s lidmi se zdravotním postižením i seniory, možnost prodloužení pracovního poměru.
Motivační dopis s životopisem prosím zasílejte na e-mail: pisek@mesada.eu, kellerova@mesada.eu.
O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do pracovního poměru od 1. 5. 2024 nebo dle dohody.
Výhody: 5 týdnů dovolené

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Erika Kellerová
Telefon:
724 057 926
Počet zobrazení inzerátu:
37×